iDoctor

Pogwarancyjny Serwis urządzeń Apple iDoctor – Profesjonalnie naprawiamy oraz modernizujemy iPhone, iPad, iPod, MacBook i iMac Podejmujemy się napraw, których inni odmawiają. Sprawdź i przekonaj się o naszym profesjonalizmie. +48 606 115 113

iDoctor – Pasja. Perfekcjonizm. iJuż
Jesteśmy największym pogwarancyjnym serwisem Apple w Polsce. Pozycję lidera pozwalają nam objąć siedziby w głównych miastach w naszym kraju: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław.
Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę a do wykonywanych przez nas napraw podchodzimy z niespotykaną starannością i dbałością.
Staramy się tworzyć serwis godny poziomu marki, której urządzenia naprawiamy.

Tak samo jak i Ty jesteśmy pasjonatami firmy Apple, cenimy estetykę oraz dbałość o szczegóły z którą wykonane są te urządzenia. Naprawiając Twoje urządzenie, pamiętamy o tym. Naszym celem jest aby po naprawie Twój ukochany sprzęt wyglądał tak jak wtedy, gdy pierwszy raz wyjąłeś go z pudełka.

Nie tolerujemy złego spasowania, kurzu pod szybą, rozklejających się paneli, pogubionych śrubek, poprzerywanych tasiem…
Większość naszych napraw przeprowadzamy od ręki lub maksymalnie na następny dzień.

Naprawiając u nas, otrzymujesz gwarancję dobrze wykonanej usługi.

Serwisujemy wszystkie przenośne urządzenia Apple oraz komputery tej marki. Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc.
+48 606 115 113

Twój Mac chodzi wolniej niż kiedyś? Nowe aplikacje działają powolnie a ty masz wrażenie, że tracisz czas na długotrwałym oczekiwaniu? Nie musisz kupować nowego ! Daj mu drugie życie !

Przyspiesz swojego MacBook’a lub iMac’a wymieniając pamięć RAM oraz dysk twardy na super szybki dysk Solid State Drive (SSD). Instalujemy jedynie komponenty o najlepszej wydajności i z najwyższej półki.

iDoctor – Pogwarancyjny Serwis Apple Łódź
+48 606 115 113
www.iphonelodz.pl

Zasada działania pamięci w urządzeniu SSD jest podobna do tej, jaką stosuje się w pamięciach flash.
Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. Dodatkowo dyski te charakteryzują się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych (kilkadziesiąt razy), cichszą pracą oraz o wiele większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (powodowane np. wstrząsami w czasie pracy lub upadkiem z wysokości).
W pamięci RAM przechowywane są aktualnie wykonywane programy i dane dla tych programów oraz wyniki ich pracy. Komputery często posiadają fabrycznie mniej RAM’u niż powinny w stosunku do mocy obliczeniowej procesora.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego i podania numeru seryjnego komputera. Sprawdzimy w jaki sposób można przyspieszyć Twój komputer i co można w nim zmodernizować. Przedstawimy kilka ofert (Eco, Medium, Performance).

serwis@iphonelodz.pl

iDoctor – Pogwarancyjny Serwis Apple Łódź
+48 606 115 113
ul. Wydawnicza 1/3 lok. 10
92-333, Łódź

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPod, iPad, MacBook, iMac
Apple, iPhone, iPad, iPad mini, iPad Air, iPod, Mac, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro, Mac mini, iLife, iWork są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Wszelkie wykorzystane w celach informacyjnych na stronie znaki towarowe, nazwy lub logotypy należą do ich prawnych właścicieli.

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]