Kariera

Kariera w iDoctor

W iDoctor kierujemy się pasją, dokładnością oraz chęcią poszerzenia własnych kompetencji. To, co wyróżnia nas wśród innych serwisów, to wysoka dbałość o szczegóły przy dokonywaniu napraw oraz doświadczenie, które zdobywamy od momentu pojawienia się pierwszych iPhone na polskim rynku.

Z uwagi na ciągły rozwój firmy, poszukujemy nowych serwisantów zarówno telefonów i tabletów jak i komputerów. Do obowiązków początkującego serwisanta należy:

  • Wykonywanie czynności serwisowych
    Doświadczenie nie jest konieczne, choć mile widziane. Nowy pracownik przechodzi intensywne szkolenie na początku swojej przygody z iDoctor, a po jego zakończeniu, wszelkie wątpliwości zawsze może skonsultować z bardziej doświadczonym technikiem.
  • Obsługa klienta
    Zawsze staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie i przekazywać mu wszelkie szczegóły dotyczące naprawy. Z uwagi na to, każdy z techników zajmujący się urządzeniem, sam kontaktuje się z klientem, aby przedstawić stan urządzenia i podsumować przeprowadzoną usługę.
  • Praca biurowa
    W ramach pracy biurowej nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem dokumentacji przeprowadzanych napraw.

Mile widziana jest biegła obsługa komputera, zainteresowanie informatyką i nowymi technologiami oraz podstawowa znajomość języka angielskiego. Nie musisz być wielkim fanem Apple, jednak gwarantujemy, iż już po kilku dniach pracy nim zostaniesz : )

Jeśli nie jesteś technikiem bądź taka praca nie leży w kręgu Twych zainteresowań, a mimo tego czujesz, że pasowałbyś do naszego zespołu – wyślij CV mimo wszystko wraz z uzasadnieniem, dlaczego chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Poszukujemy osób, które podzielają naszą pasję do urządzeń marki Apple.Jeśli chciałabyś/chciałbyś zostać częścią naszego zespołu to gorąco zapraszamy do przesyłania swojego CV przy użyciu formularza znajdującego się poniżej, drogą mailową bądź do odwiedzenia nas osobiście w jednej z siedzib w całym kraju.

Formularz rekrutacyjny
Max file size is 67 MB. Format dowolny, jednak zachęcamy do korzystania z plików pdf
Dane kontaktowe:
Telefon606 115 113
Wiadomość
Adresul. Wydawnicza 1/3 lok. 10
92-333 Łódź
godziny otwarciaSiedziba otwarta
Pon-Pt: 9:00-18:00

Siedziba znajduje się na ogrodzonym terenie, na którym możecie Państwo zaparkować. Serwis mieści się w lokalu nr 10 na piętrze – nad sklepem rowerowym Bikemia. Wejście osobną klatką schodową, która znajduje się na tyle parkingu.


Wyświetl większą mapę